Spójna i autentyczna komunikacja dla Twojej marki.

signatureOpis na  stronę www

signatureArtykuł sponsorowany

signatureOferta

signatureNotka na blog

signatureOpis do porfolio (storytelling)

signatureBiografia zawodowa

signatureE-book

signatureKatalog

Dla kogo i w jakim stylu pracuję?

Moimi klientami są mentorzy biznesu, coachowie, artyści i drobni twórcy – rękodzielnicy. Nie idę utartym szlakiem. Diagnozuję, rozumiem i wdrażam. Współpracując ze mną, możesz mieć pewność indywidualnego, wyczulonego (na priorytety i okoliczności) podejścia. Pracuję w duchu spokojnie przemyślanych i starannie dobranych rozwiązań. Obiecuję Ci, że nad Twoim projektem będę pracować z takim poświęceniem, jakby był moim własnym.

Potrzebujesz strategii dla swojej marki?

Zależy Ci na wypracowaniu unikalnego wizerunku w sieci i przyciągnięciu klientów? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie przygotowana strategia autentyczności. Odpowie Ci ona na pytania: Jak ukazywać indywidualną wartość marki, by przekonać do siebie klientów? Gdzie szukać idealnych klientów? Jaki język komunikacji wdrożyć, by skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej? Jak sprawić, by klienci zechcieli z Tobą pracować właśnie ze względu na Twoje podejście?

Strategia, jaką mogę Ci zaoferować połączona będzie ze szczegółowym harmonogramem działań, który należy wdrożyć by zwiększyć zyski i satysfakcję z pracy.