Od jakiegoś czasu czytasz z zaciekawieniem mojego bloga? A może trafiłeś / aś na niego dopiero przed chwilą, wiedziony/na myślą, że oto za frajer ktoś podpowie Ci jak ruszyć z jakimś biznesowym tematem albo naświetli Twoją rozwojową zagwozdkę od zupełnie innej strony? Niezależnie od powodów, teraz masz szansę zapytać o co chcesz, na luzie i bez świadomości, że zaraz po przeczytaniu maila z rekomendacjami będziesz musiał / musiała coś wdrażać czy podejmować wiążące decyzje. 

Na tym poziomie kontaktu zajmiemy się tylko rozjaśnianiem, ukazywaniem alternatyw i proponowaniem rozwiązań. Takim gadaniem (mailowaniem), po którym w człowieku zostaje jakaś myśl, ziarno chęci dążenia do zmian. Jeśli zechcesz, zdecydujesz się na dalszą współpracę.

Slow kariera to przede wszystkim kariera świadoma, gotowa na poszukiwania i eksperymenty – odważna. Pisząc na blogu i pracując z moimi klientami, realizuję (z nimi i sama ze sobą) model kariery poziomej. Kariera pozioma zakłada rozwój opierający się o realizację osobistych wartości – realizując ten model nie pniemy się w górę, robiąc się „coraz ważniejsi”, tylko działając szukamy sposobności, by być coraz bardziej świadomi swoich talentów i zadowoleniu ze stylu pracy. Jesteśmy ‚coraz ważniejsi’, ale nie w rozumieniu takich kategorii jak prestiż, uznanie czy zamożność, ale w ujęciu kategorii takich, jak dobrobyt, spełnienie czy wolność wyboru.

O co możesz zapytać podczas konsultacji online i w jakiej formie ma się to odbywać?

Pytamy mailem.

Napisz do mnie wiadomość na justyna.poluta@gmail.com, w temacie wpisując DARMOWY TYDZIEŃ KONSULTACJI ONLINE.

Każda konsultacja będzie swoistą mini sesją, podczas której poświęcimy uwagę jednemu obszarowi.

Jakie obszary wpisują się w lipcowe konsultacje? Już tłumaczę. –

POCZĄTKI WŁASNEGO BIZNESU

Masz własną markę? Masz ją i to właściwie tyle, nie masz pojęcia, jak ją wyróżnić na rynku i na jakich wartościach oprzeć? To, co robisz – działa, ale nie ma głębszego przesłania / ducha? Żadne elementy marki nie wskazują na jej wyjątkowość? Mimo poświęcenia, starań i łamania głowy, nie potrafisz ująć w słowa tego, czym w zamyśle miała być Twoja marka? Napisz, jeśli chcesz stworzyć dla swojej marki wizję, która zachwyci klientów, a Tobie da poczucie, że robisz coś znaczącego. 

COPYWRITING / CONTENT WRITING

(Tutaj dwutorowo – dla tych, co chcąc zostać copy i dla tych, którzy potrzebują zaopiniowania swojego copy w sieci.)

 Myślisz o tym, by na poważnie zająć się copywritingiem, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak sprawnie poruszać się po tej branży? Napisz, jeśli nie wiesz jak wyeksponować portfolio, szukać klientów i napisać swoją biografię / notkę ‚o mnie’ mając nikłe doświadczenie.

– Samodzielnie stworzyłaś / eś swoją stronę internetową / bloga / wizytówkę firmy w sieci i nie wiesz, jakie wrażenie wywiera ona na klientach? Napisz, jeśli nie orientujesz się w zastosowaniu odpowiedniego języka sprzedażowego, a na dźwięk słów „osobista obietnica” krzywisz się w niezrozumieniu. 

OSOBISTA MISJA

Czujesz się wypalony / ny i nie wiesz, co mogło by Cię znowu zaangażować, zacząć obchodzić? Napisz, jeśli długo szukasz zajęcia, które mogły by obudzić w Tobie twórcze moce i stać się źródłem utrzymania / spełnienia. 

SIELSKIE ŻYCIE / SIELSKI BIZNES

Marzy Ci się życie na wsi, poza systemem? Masz nawet jakiś pomysł, jak mogłabyś / mógłbyś zarabiać mieszkając tak sielsko, ale nie wiesz, jak go usystematyzować i urealnić? Napisz, jeśli wierzysz, że da się choć troszkę zrealizować Twój utopijny plan. 

ETAT

Chcesz połączyć freelancing z etatem (z częścią etatu)? Poszukujesz stabilności, punktu zaczepienia, stałości? Napisz, jeśli jesteś już zmęczona / ny tymczasowością i nieudaną próbą wyżycia z marzeń i własnej ekspresji.

SLOW PERSONAL BRANDING

Jesteś freelancerem / rką (ewentualnie specjalistką / tką) w swej dziedzinie i chcesz podkreślić swoje atuty? Napisz, jeśli Twoja marka osobista wymaga opracowania (i dopracowania).

SLOW WORK MANAGEMENT

Twój biznes dobrze prosperuje, za to Ty nie masz chwili wytchnienia? Chcesz wprowadzić do swojej pracy więcej harmonii i luzu, nie tracąc dotychczasowych wyników? Napisz, jeśli fascynuje Cię idea slow i czujesz się gotowy / wa przenieść ją do swojego biznesu.

PASJO – BIZNES

Zastanawiasz się, czy to, co robisz z pasji można przekuć na dochodowy i regularny biznes? Jesteś w takim momencie życia, który pozwala Ci na to, by poeksperymentować? Napisz, jeśli czujesz, że chcesz zrobić krok dalej – od dorabiania w stronę profesjonalizacji.

Nadal nie wiesz, które wyzwanie dotyczy Ciebie / co pociąga Cię najbardziej? Usiądź w spokoju, włącz TĘ MUZYKĘ i posiedź w skupieniu. Po upływie trwania medytacji nasuną Ci się odpowiednie tematy albo chociaż jakieś przebłyski.

Śmiało pisz : )

Określ obszar, dodaj coś od siebie i daj sobie szansę.

Konsultacja będzie polegała na wymianie kilku maili.

justyna.poluta@gmail.com

Dziękuję i życzę Ci, jak najlepiej,

Jot.